Instalacja fotowoltaiczna z magazynem energii

Poznaj orientacyjne koszty

Nowa oferta innogy Polska EKOŹródło

Nowa oferta innogy Polska EKOŹródło

Działająca w naszym kraju komórka europejskiego koncernu energetycznego przedstawia swoją najnowszą ofertę – EKOŹródło. Dzięki niej, koncern liczy na współpracę z producentami czystej energii.

B1
Reklama

Tego typu współpracę przedsiębiorstwo zaczęło już w ubiegłym roku. Zadowalające wyniki zachęciły innogy do rozwijania swojej oferty dla tej gałęzi energetyki. Spółka szczególnie liczy na współpracę z inwestorami zainteresowanymi projektami wiatrowymi, fotowoltaicznymi i biogazowymi.

Głównym filarem strategii spółki jest zwiększenie wolumenu energii z OZE. Chce ona między innymi zakupić energię bezpośrednio od małych wytwórców. Ułatwi to firmie dostosowanie się do  rynkowych zmian i rozwijanie prośrodowiskowej działalności.

Reklama

– Przeprowadziliśmy szereg analiz dotyczących oczekiwań wytwórców sektora OZE, dzięki czemu dziś, dbając o dostosowanie sposobu rozliczeń do preferencji klienta, jesteśmy w stanie przedstawić ofertę szytą na miarę, ściśle uwzględniającą bieżące trendy rynku hurtowego  – komentuje Piotr Grzejszczak, Senior Manager z innogy Polska.

Oferta EKOŹródło polega na zakupie przez innogy Polska energii od małych producentów, którzy posiadają panele fotowoltaiczne, turbiny wiatrowe lub biogazownie. Czas trwania umowy ma być ustalany indywidualnie. Klient otrzyma kompleksową obsługę w zakresie prognozowania produkcji i bilansowania handlowego. Będzie on również mógł dokonać sprzedaży energii z gwarancją pochodzenia. Zainteresowani współpracą mogą zgłosić się przez  formularz kontaktowy dostępny tutaj. innogy Polska obecnie jest właścicielem farm wiatrowych o łącznej mocy 242 MW.

Artykuł stanowi utwór w rozumieniu Ustawy 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Wszelkie prawa autorskie przysługują swiatoze.pl. Dalsze rozpowszechnianie utworu możliwe tylko za zgodą redakcji.