Ile OZE w Krakowie?

Andrzej Łazęcki

Otaczające nas każdego dnia technologie ekologiczne, z których korzystamy, nie zawsze są widoczne dla naszego oka. Rzadko zdajemy sobie sprawę, że właśnie w tym momencie staliśmy się uczestnikami procesu, który jest dalekosiężny i nieodwracalny.

Nie wielu z nas zdaje sobie sprawę z tego faktu, a przecież korzystanie z parkometru czy z oświetlonych tablic drogowych wiąże się niejednokrotnie z projektami, które jeszcze dwadzieścia lat temu uznawane były za mrzonkę i drogi kaprys.

Dlatego warto zdać sobie sprawę w jak dużym stopniu ekologia wkroczyła w naszą codzienność przy okazji ciekawej rozmowy naszego reportera z Andrzejem Łazęckim z Wydziału Gospodarki Komunalnej Urzędu Miasta Krakowa, który opowiada o wdrożonych w Krakowie ekologicznych projektach, z których na co dzień korzystamy, choć często nieświadomie.

Z Andrzejem Łazęckim z Wydziału Gospodarki Komunalnej Urzędu Miasta Krakowa rozmawialiśmy podczas konferencji Dobra Energia, która odbyła się 7 czerwca 2017 roku w Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie. Czytaj więcej o konferencji z cyklu Dobra Energia.

    Dodaj komentarz

Poprzedni artykuł

NextEra wykorzysta turbiny GE w Cottonwood

Następny artykuł

Dzień Tesli 2017

Mogą też Ci się spodobać...Tagi: , , , , , , , ,